درباره هزاره

شرکت توسعه کشاورزی هزاره سوم، پیشگام توسعه فراصنعتی
“شرکت توسعه کشاورزی هزاره سوم” توسط جمعی از خوشنام ترین و مجرب ترین بازرگانان ایران، در سال ۱۳۸۵  پایه گذاری شد. هدف از تاسیس “شرکت هزاره سوم” همانگونه که در نامش هویداست، کمک به توسعه کشاورزی کشور و جبران عقب ماندگی های چندین ساله حاصل از کاربرد روش های سنتی، استفاده از نهاده های کشاورزی ناکارآمد، بحران آب و فرسایش خاک می باشد. رسالت ما در “شرکت هزاره سوم” ترویج و توسعه فناوری های نوین کشاورزی با استفاده از بهترین و مرغوب ترین نهاده ها در جهت نیل به کشاورزی پایدار است تا بتوانیم با افزایش تولید محصولات سالم، نقش موثری در شکوفایی اقتصادی، اجتماعی و خودکفایی ایران عزیز ایفاء نمائیم.
این شرکت توانست پس از گذشت مدت زمانی کوتاه از آغاز فعالیت خود، اعتماد و اطمینان کشاورزان محترم را جلب کند. اکنون به خود می بالیم که پس از گذشت یک دهه فعالیت مستمر، نام “هزاره سوم” کماکان اطمینان بخش خاطر کشاورزان می باشد.
“شرکت توسعه کشاورزی هزاره سوم”، طی یک دهه گذشته همواره ارتباط تنگاتنگی با وزارت جهاد کشاورزی و نهادهای وابسته از جمله سازمان حفظ نباتات، موسسه تحقیقات خاک و آب، موسسه تحقیقات گیاهپزشکی و سایر مراکز استانی و منطقه ای داشته و همواره سعی نموده است از تجربیات و راهنمایی های این ارگان ها بهره مند شده و توانمندی های خود را در اختیار آنان قرار دهد.
“شرکت هزاره سوم” همواره سعی داشته تا از پتانسیل های بالقوه در بخش کشاورزی از جمله پتانسیل فارغ التحصیلان با دانش این بخش بهره مند شود. از اینرو همواره با به کارگیری دانش آموختگان بخش کشاورزی و آموزش این افراد، شرایط را برای تجربه اندوزی و شکوفایی هرچه بیشتر استعداد آن ها مهیا نموده است. کما اینکه هم اکنون اکثر همکاران سابق شرکت هزاره سوم در بالاترین مناصب شغلی در شرکت های هم صنف مشغول به کار هستند.
در دکترین مدیریتی “شرکت هزاره سوم” جایگاه کشاورزان محترم و مصرف کنندگان نهایی محصولات کشاورزی به صورت ویژه و خاص تعریف شده است. “شرکت هزاره سوم” هیچگاه در فروش نهاده های کشاورزی، صرف فروش محصولاتش را مد نظر نداشته و همواره به همراهی با کشاورز تا زمان مصرف نهاده و رفع مشکلات احتمالی وی توجه ویژه دارد. در رابطه با موضوع ترویج و آموزش کشاورزان توسط “شرکت هزاره سوم”، ذکر این نکته کافیست که این شرکت سالانه مبالغ هنگفتی را صرف برگزاری سمینارها و کارگاه های آموزشی – ترویجی در نقاط مختلف کشور می کند.
دسترسی هموطنان عزیز به غذای سالم و امنیت غذایی آنان نیز از دغدغه های همیشگی “شرکت هزاره سوم” بوده است. از اینرو همواره سعی نموده ایم تا با واردات بهترین نهاده های کشاورزی از معتبرترین تولیدکنندگان جهانی و با بهره گیری از سیستم فروش منحصر به فرد شرکت، دسترسی کشاورزان محترم را به این محصولات تسهیل نمائیم. سابقه یک دهه همکاری “شرکت هزاره سوم” با خوشنام ترین برندهای جهانی تامین کننده نهاده های کشاورزی و ارتباط چندین ساله با معتبرترین عاملین فروش این نهاده ها در سراسر کشور، گواهی بر این مدعاست.
“مجموعه هزاره سوم” استمرار حیات خود در بازار کشاورزی ایران طی یک دهه اخیر را مرهون حمایت های همیشگی و بی شائبه دو گروه می داند. گروه اول، مدیر عامل و هیات مدیره محترم هستند که علی رغم مواجهه با شرایط اقتصادی سخت و طاقت فرسا هیچگاه از حمایت های همه جانبه خود نکاسته و با اتکاء به هدف و رسالت خویش، پشتوانه “مجموعه هزاره سوم” بوده اند. گروه دوم نیز کشاورزان محترم و عاملین فروش نهاده های کشاورزی هستند که با انتخاب و به کارگیری محصولات هزاره سوم، زمینه تداوم حضور ما را فراهم آورده اند.
در پایان ضمن تشکر از شما همراهان همیشگی “شرکت هزاره سوم”، مجدداً پایبندی خود را به اهداف نخستین شرکت ابراز داشته و متعهد می شویم که تمام توان خود را در جهت رسیدن به کشاورزی پایدار، خودکفایی در تولید محصولات کشاورزی و اعتلای ایران عزیز به کار گیریم.

سر ارادت ما و آستان حضرت دوست که هر چه بر سر ما می رود، ارادت اوست